KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Bezpieczna droga do szkoły.


Jak co roku we wrześniu uczniowie klas młodszych spotkali się z panem policjantem Zbigniewem Bohuckim. Dzieci miały okazję porozmawiać z policjantem o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do szkoły      i poza szkołą. Pan dzielnicowy  omówił zasady poruszania się po ulicy, chodniku i podczas jazdy rowerem. Zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dzieci w kontaktach z obcymi. Ponadto podkreślił, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy uczeń powinien posiadać. Nasi uczniowie bardzo chętnie dzielili się wiedza na temat bezpieczeństwa , zadawali pytania. Pan policjant pokazał uczniom narzędzia potrzebne w pracy codziennej policji między innymi kajdanki, pałki, kamizelkę policyjną, kask. Każde dziecko mogło ich osobiście dotknąć. Uczniowie najmłodszych klas otrzymali prezenty w postaci odblasków. W spotkaniu uczestniczyło 189 uczniów.

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole