KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Konkurs Kangur matematyczny


Kangur Matematyczny to konkurs wiedzy, który kojarzy praktycznie każdy uczeń. Na każdego z laureatów czekają znakomite nagrody, oraz duża satysfakcja jako, że jest to najpopularniejszy na świecie konkurs wiedzy matematycznej.

WYNIKI KONKURSU KANGUR 2021 – ZDALNIE

nagrody otrzymali:

Klasa 2a

  1. Gabrych Oliwia 98,75
  2. Racławski Oskar 98,75

Klasa 3a

  1. Jastrzębski Franek 115

Klasa 3b

  1. Adamus Michał 115

Klasa 4a

  1. Jastrzębski Aleksander 108,75

Klasa 5a

  1. Krawczyk Zuzanna 93,25

Klasa 6c

  1. Jaworska Weronika 113,75

klasa 7d

  1. Jurczyk Antonina 83,5

WYNIKI KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY 2020

ŻACZEK

1. Kozieł Marcin (2a) – wyróżniony

2. Cholewik Daniel (2a) – wyróżniony

3. Jastrzębski Franciszek (2a) – wyróżniony

4. Adamus Michał (2c) – wyróżniony

MALUCH – kl. 3

1. Jastrzębski Aleksander (3a) – wyróżniony

2. Jaskuła Hanna (3a) – wyróżniony

3. Wolff Maksymilian (3a) – wyróżniony

4. Czader Ignacy (3a) – wyróżniony

5. Frycz Kamil (3b) – wyróżniony

MALUCH – kl. 4

1. Krawczyk Zuzanna (4a) – wyróżniony

2. Pudełek Magdalena (4a) – wyróżniony

BENIAMIN – kl. 6

1. Majdak Szymon (6c) – wyróżniony

2. Zoń Błażej (6d) – wyróżniony

3. Próchniak Julia (6c) – wyróżniony

4. Jaskuła Maksymilian (6b) – wyróżniony

5. Czader Zofia (6b) – wyróżniony

KADET – kl. 7

1. Kozieł Sandra (7a) – bardzo dobry

2. Mamorska Paulina (7a) – wyróżniony

3. Ogrodnik Michał (7a) – wyróżniony

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” Rok szkolny 2018/2019

Kategoria ŻACZEK:
klasa 2-ga:
Eilmes Karol   wyróżnienie
Korzan Violetta   wyróżnienie
Jastrzębski Aleksander     wyróżnienie

Kategoria MALUCH
klasa 3-cia:
Gałka Michał    wyróżnienie

kategoria BENIAMIN:
klasa 5-ta:
Podsiadlik Zofia      wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” Rok szkolny 2017/2018

Kategoria ŻACZEK:
klasa 2-ga:

Magdalena Pudełek    wyróżnienie
Maciej Gach                wyróżnienie
Radica Machalica        wyróżnienie
Maria Szade                wyróżnienie

Kategoria MALUCH
klasa 3-cia:

Anna Habdas                 wyróżnienie
Malwina Urbaś               wyróżnienie
Tymoteusz Szczypka     wyróżnienie
Anna Skrzypek               wyróżnienie
Maciej Okseniuk             wyróżnienie

klasa 4-ta:

Antonina Jurczyk   bardzo dobry
Krystian Korzan    wyróżnienie
Julia Próchniak     wyróżnienie
Błażej Zoń            wyróżnienie

kategoria BENIAMIN:
klasa 5-ta:

Michał Waszek       wyróżnienie

klasa 6-ta:

Tomasz Damek       wyróżnienie
Marta Mielczarek     wyróżnienie


Archiwum

2022: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2021: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2020: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2019: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2018: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2017: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2016: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2015: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2014: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12


Programy i projekty
realizowane w szkole