KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Konkurs matematyczny


Regulamin konkursu

KONKURS MATEMATYCZNY IM. JĘDRKA WOLSKIEGO

WYNIKI 2020/2021

KLASY CZWARTE

  1. Suchy Emil 4a 75p.
  2. Kapias Jakub 4b 73p.
  3. Ptak Anna 4b 68p.

KLASY PIĄTE

  1. Krawczyk Zuzanna 5a 75p.
  2. Mamorska Julia 5a 64p.

KLASY SZÓSTE

  1. Korzeniowski Paweł 6c 80p.

KLASY SIÓDME

  1. Dawid Dominik 7b 75p.
  2. Czader Patryk 7d 69p.
  3. Lachowska Aurelia 7d 58p.

KLASY ÓSME

  1. Kozieł Sandra 8a 90p.
  2. Mamorska Paulina 8a 81p.
  3. Grendziński Jędrzej 8a 75p.

KONKURS MATEMATYCZNY IM. JĘDRKA WOLSKIEGO

2019/2020

W roku szkolnym 2019/2020 udało się przeprowadzić konkurs w miesiącach od października do lutego. Poniżej zestawienie najlepszych uczniów:

Kl. 4

1. Krawczyk Zuzanna 4a

2. Mamorska Julia 4a

3. Pudełek Magdalena 4a

Kl. 5

1. Korzeniowski Paweł 5c

2. Krupa Aleksandra 5a

3. Habdas Anna 5a

Kl. 6

1. Czader Patryk 6d

2. Dawid Dominik 6b

3. Uciecha Oliwia 6d

Kl. 7

1. Grendziński Jędrzej 7a

2. Kozieł Sandra 7a

3. Mamorska Paulina 7a

Kl. 8

1. Żur Dominika 8a

2. Stekla Jakub 8a

KONKURS MATEMATYCZNY IM. JĘDRKA WOLSKIEGO

ROK SZKOLNY 2018/2019

KLASY CZWARTE

  1. Paweł Korzeniowski – kl. 4c – 74 pkt.
  2. Anna Habdas – kl. 4a – 70 pkt.

KLASY PIĄTE

  1. Dominik Dawid – kl. 5b – 79 pkt.
  2. Patryk Czader – kl. 5d – 75 pkt.
  3. Marta Grzeszek – kl. 5b – 63 pkt.

KLASY SZÓSTE

  1. Sandra Kozieł – kl. 6a, Franciszek Pytlowany – kl. 6c – 82 pkt.
  2. Paulina Mamorska – kl. 6a – 77 pkt.
  3. Marta Cholewik – kl. 6c – 70 pkt.

KLASY SIÓDME

  1. Dominika Żur – kl. 7a – 75 pkt.
  2. Marta Mielczarek – kl. 7b – 55 pkt.

Konkurs Matematyczny im.Jędrka Wolskiego 2017/2018

Klasy czwarte

I m-ce   Krystian Korzan  81 pkt.
II m-ce  Maksymilian Jaskuła  78 pkt.
III m-ce  Stanisław Koniorczyk  76 pkt.

Klasy piąte

I m-ce   Sandra Kozieł   83 pkt.
II m-ce  Paulina Mamorska   81 pkt.
III m-ce  Jędrzej Grendziński  79 pkt.

Klasy szóste

I m-ce   Tomasz Damek    88 pkt.
II m-ce  Adam Nieborak    77 pkt.
III m-ce  Jan Głąbek     73 pkt.


Archiwum

2022: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2021: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2020: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2019: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2018: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2017: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2016: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2015: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2014: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12


Programy i projekty
realizowane w szkole