KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Spotkanie z Policjantem


Każdego roku we wrześniu odbywa się spotkanie pierwszaków z policjantem.

Tak też było i tym razem- 21 września odwiedził nas pan policjant z komendy w Jasienicy, aby pouczyć i przestrzec. Każdy pierwszak wie, jak bezpiecznie zachować się w drodze do szkoły, w domu i w szkole. Nasz gość odpowiadał na wszystkie pytania dzieci, a także zaprezentował strój policjanta na służbie. Przez krótkofalówkę połączyliśmy się z patrolem policyjnym i otrzymaliśmy pozdrowienia!

Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali znaczek odblaskowy, który powinien być stałym wyposażeniem małego i dorosłego użytkownika drogi.

Bożena Ryś

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole