KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Sezon wycieczkowy


Drugoklasiści korzystając z pięknej pogody wybrali się do pobliskiego Muzeum Flory i Fauny Morskiej i Śródlądowej oraz Motylarni. Mnóstwo ciekawostek i wrażeń pozostanie jeszcze na długo w pamięci. Pierwszaczki również wybrały się na swoją pierwszą naukową wyprawę. Zobaczyły wszystkie zwierzęta zamieszkujące muzeum i motylarnię. Natura rządzi się swoimi prawami – i niestety motyle jeszcze spały. Mimo to młodzi obserwatorzy zdobyli sporo nowej wiedzy, zobaczyli przepięknie zamieszkane akwaria (wiedzą już, gdzie jest Nemo!), a pająki i skorpiony im niestraszne! Korzystając z okna pogodowego Drugoklasiści wyruszyli na Kozią Górkę. Natomiast Trzecioklasiści bawili się w Żorach, w Parku Rozrywki TWINPIGS. Było wesoło i pozostało wiele wspomnień. Czwartoklasiści natomiast powędrowali do Doliny Luizy w Wapienicy, skąd  wyruszyli leśnym szlakiem na Dębowiec.

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Październik

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole