KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Klasy piąte poznają Jurę Krakowsko – Częstochowską


W dniu 25 maja 2018 roku klasy piąte wyruszyły na wycieczkę do Ojcowskiego Parku Narodowego. Wyprawie sprzyjała piękna, słoneczna pogoda. Poznawaliśmy piękno krajobrazu krasowego z bliska. Odwiedziliśmy Jaskinię Wierzchowską, w której przez cały rok jest stała temperatura powietrza 7 stopni  Celsjusza, zamieszkują ją licznie nietoperze i jest bogata szata naciekowa. Podziwialiśmy skały wapienne i skalne ostańce czyli Maczugę Herkulesa, Igłę Deotymy, Bramę Krakowską. Z flora i fauną Ojcowskiego Parku Narodowego zapoznaliśmy się w ciekawym i nowoczesnym Muzeum Władysława Szafera. Spacer po pięknej dolinie Prądnika, leśne krajobrazy, urozmaicone skałkami wapiennymi pozostaną nam w pamięci.

M.Hawełek

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole