KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka


Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim programie promującym czytanie oraz aktywność i wizerunek bibliotek pod hasłem: Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka”.

Zaczynamy od akcji czytelniczej motywującej do czytania w nowym roku szkolnym. Planujemy też konkursy, gotowe karty pracy, grywalizację, poszukiwanie metod na rekomendowanie książek itp. Niektóre zadania będą związane z kalendarzem, świętami lub patronami.

Zadania mają służyć nie tylko tradycyjnie pojętej edukacji czytelniczej, lecz również budowaniu wizerunku biblioteki jako przyjaznego miejsca: bezpiecznego, spokojnego schronienia z pozytywną atmosferą, gdzie wiele można, ale niewiele trzeba.

Zapisy i odbiór materiałów u nauczycieli bibliotekarzy.

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole