KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej


Zapraszamy do udziału w Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej i jej państwach członkowskich.

Maj to wyjątkowy miesiąc nie tylko dla Polaków, ale też dla Europejczyków. Obchodzimy w nim uroczyście rocznicę ustanowienia Konstytucji 3 Maja oraz 9 maja Święto Unii Europejskiej. Z tej okazji  zapraszamy  wszystkich chętnych uczniów z kl. IV-VI  do udziału w Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej i należących do niej krajach. Szczególnie zapraszamy tych, którzy w ramach  naszego całorocznego konkursu Przyrodnik na 6,  od października poznają  zasady działania Unii Europejskiej i charakterystyczne cechy państw, należących do Zjednoczonej Europy.

Zapisy chętnych do udziału w konkursie przyjmują p. M. Kuś i M. Hawełek do 15 maja 2018.

Zapraszamy!!!

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Październik

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole