KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

BALOWA JEDYNKA


W styczniu są dwa dni, na które wszyscy Uczniowie niecierpliwie czekają. To ostatni piątek przed feriami i oczywiście WIELKI BAL KARNAWAŁOWY .

W czwartek, 9 stycznia, odbyły się dwa bale. Przed południem bawiły się dzieci z klas młodszych, a po południu młodzież z klas 4-8.

Tegoroczny bal przeniósł wszystkich uczestników w niesamowity świat CYRKU. Aula szkoły zmieniła się w arenę cyrkową, na którą radośnie wkroczyli rozradowani Klauni, gibkie Akrobatki, tajemniczy Magicy, łagodni Treserzy i zadowolone z tego faktu Zwierzątka. Przybyli również Goście z różnych stron świata, Koronowane głowy, dzielni Żołnierze i Policjanci, Księżniczki, Supermani, Sportowcy i wielu innych.

Początek Balu to moment uroczysty, kiedy wręcza się nagrody za udział w konkursach szkolnych – Recytatorskim klas młodszych i Ortograficznym klas starszych. Po czym nadszedł czas na wyczekiwaną niecierpliwie zabawę. Kolejny raz okazało się, że Macarena  i Belgijka zagrzewają do tańca każdego, bez wyjątku. Wszyscy bawili się doskonale, a wspólne pląsy i śpiewy przeplatane były konkursami. O ciepły poczęstunek, w postaci smacznych hot-dogów, zadbała szkolna Rada Rodziców. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego wydarzenia.

Tegoroczny Bal Karnawałowy, chociaż przeszedł już do historii, na pewno pozostanie w pamięci uczestników jeszcze na bardzo długo!

Zespół Promocji Szkoły

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole