KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Mikołajkowy Turniej Szachowy


W czwartek 12 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej Szachowy, w którym udział wzięło 21 uczniów. Rozegrano 6 rund z zegarami szachowymi po 10 minut na partię dla zawodnika. Po wyrównanej i sportowej walce aż 3 osoby zgromadziły po 5 punktów i o zwycięstwie musiała zdecydować dodatkowa punktacja pomocnicza. Ostatecznie zwycięstwo przypadło Mateuszowi Kubala, drugie miejsce zajął Franciszek Owczarek, a trzeci był Dominik Dawid. Gratulacje dla zwycięzców oraz dla wszystkich uczestników, gdyż już sam udział w turnieju szachowym jest sporym wyzwaniem, z którym nasi uczniowie doskonale sobie poradzili.

Radosław  Szczepanek

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Październik

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole