KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Znawca Europy


W dniu 24 maja odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej i jej Państwach Członkowskich. Przystąpili do niego chętni uczniowie z klas IV-VI.  Najlepszym specjalistą od spraw Unii Europejskiej i państw, które do niej należą okazał się uczeń kl. VI c Liwiusz Konieczny. Drugie miejsce zajął Dominik Dawid, a trzecie razem Mikołaj Urbaś i Krzysztof Lach.

Gratulujemy wiedzy również   pozostałym uczestnikom, a byli to : Oliwia Uciecha, Jakub Koc, Jędrzej Grendziński i Jakub Moćka.  Pamiątkowe nagrody  książkowe zostaną wręczone podczas Dnia Sportu w naszej szkole czyli 30 maja 2018 roku.

Brawo dla znawców  tematyki europejskiej !!!

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Październik

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole