KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Scena wypełniona Talentami


Kolejny koncert Giełdy Talentów niestety za nami. To już po raz piętnasty, na naszej szkolnej scenie, 7 grudnia 2017 r., wystąpiły utalentowane Gwiazdki. Zgłosiła się rekordowa liczba uczestników, których podziwiała i nagradzała brawami licznie zgromadzona publiczność.

Nie zabrakło pasjonatów – hobbystów. Dech zapierały akrobatyczne popisy i pokazy tańca. Recytacja gwarą i popis aktorski zostały przyjęte wręcz owacyjnie. Zachwycała również gra na instrumentach. Pianiści, gitarzystka i młodziutkie skrzypaczki dowiedli, że mają talent. Repertuar granych utworów był zarówno klasyczny, jak i popularny. Najliczniejszą grupę stanowiły jednak wokalistki. W ich wykonaniu, trzeba przyznać – profesjonalnym, publiczność mogła usłyszeć utwory folklorystyczne, z dziecięcej płytoteki, jak i te całkiem dorosłe, wprost z list przebojów.

Całość koncertu poprowadzili w sposób niezwykle profesjonalny Emilia Zielina i Jędrzej Grendziński.

 

Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom. Nie obyło się również bez sesji zdjęciowej do lokalnej gazety.

A oto wszystkie Gwiazdki wieczoru:

  • Hobbysta-modelarz: Tomasz Damek;
  • Gimnastyczka: Lena Ryś;
  • Tancerki: Zofia Kornacka i Stefania Sowa;
  • Recytatorka: Zuzanna Zontek;
  • Aktorzy: Marta Grzeszek, Franciszek Owczarek i Jędrzej Grendziński;
  • Wokalistki: Emilia Kaszycka, Zuzanna Żur, Natalia Zaroda, Inez Klima, Katarzyna Dziedzic, Julia Sobkowicz, Martyna Modzelewska, Sara Urbaś, Marta Nikiel, Zuzanna Kempny, Oliwia Piesiur, Amelia Lazar, Malwina Urbaś, Marika Smołka, Emilia Gąsiorek;
  • Wirtuozi instrumentu: gitarzystka- Zuzanna Uczniak, pianiści i pianistki- Michał Ogrodnik, Natalia Zaroda, Dominika Dubrawska, Paulina Sobota, Urszula Krupa, Aleksandra Krupa oraz skrzypaczki- Martyna Kopczyńska, Zuzanna Konior, Izabela Kapałka;

Przy okazji imprezy zorganizowano Kiermasz Świąteczny, podczas którego można było nabyć oryginalne rękodzielnicze cudeńka, ozdoby, upominki, a także smakołyki wprost z babcinej spiżarni. Dochód ze sprzedaży zasilił konto Samorządu Uczniowskiego, a przeznaczony zostanie na sfinansowanie paczek dla Dzieci z najuboższych rodzin.

Dziękujemy wszystkim Miłośnikom dziecięcego talentu za tak liczne przybycie. Już dzisiaj zapraszamy na przyszłoroczną Giełdę Talentów.

 

Zespół Promocji Szkoły

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole