KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Mała Liga Koszykówki Dziewcząt


22.11.2014 w Czechowicach Dziedzicach odbył się 2 Turniej Ligi Koszykówki Dziewcząt, w którym bardzo dobrze zagrały zawodniczki naszej szkoły reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy „Goruszka” Jaworze.W Turnieju zorganizowanym z inicjatywy Miejskiego Klubu Sportowego Czechowice Dziedzice pod patronatem Burmistrza Miasta, bierze udział 6 drużyn z Wisły, Czechowic Dziedzic i Jaworza. Po drugiej rundzie rozgrywek dziewczyny z SP 1 Jaworze prowadzą w tabeli mając 3 zwycięstwa. 3 Turniej odbędzie się 20 grudnia na hali sportowej gimnazjum nr5 w Czechowicach Dziedzicach.

Wyniki i tabela rozgrywek  w zakładce sport/mała liga 2014, zdjęcia w galerii str.9

 

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole