KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

TYDZIEŃ W ZACISZNYM ZAKĄTKU


W ramach innowacji pedagogicznej „Nauka jest wokół nas” mieliśmy okazję odwiedzić „Zaciszny Zakątek” – Instytut Zootechniki Gospodarstwo Jaworze Zakładu Doświadczalnego Grodziec.

Poznaliśmy wiele ciekawostek o zwierzętach hodowlanych. Sporo emocji wzbudził sum afrykański, który, jak się okazało, cieszy się w naszym kraju dużą popularnością. Wizyta połączona była z poznaniem prac w gospodarstwie, możliwością spotkania oko w oko z niektórymi zwierzętami gospodarskimi, a także zaowocowała własnym wkładem w wytworzenie masła. Po degustacji okazało się, że nie ma nic smaczniejszego niż chleb z masłem własnej produkcji!

Nie wyszliśmy  z pustymi rękami – otrzymaliśmy DYPLOMY pamiątkowe oraz gry dydaktyczne, a na wiosnę będziemy obsadzać podarowane doniczki. My natomiast na pamiątkę zostawiliśmy rysunki, które ilustrowały nasze najmilsze wspomnienia warsztatowe.

Dziękujemy za fantastycznie spędzony czas!

Zespół Promocji Szkoły

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole