KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Teatralna przygoda już za nami!


Szkolny Teatr „Żywioł” ponownie wystąpił na scenie Domu Kultury w Třanovicach.

Jak co roku, pod koniec kwietnia, 150 młodych aktorów z Czech, Polski i Słowacji zgromadziło się na pokazie dziecięcych grup i zespołów teatralnych.  Coroczne spotkania stwarzają okazję, by dzieci stały aktywnymi odbiorcami sztuki, rozwijały swoją wrażliwość, otwartość, wiarę we własne możliwości oraz poczucie pewności siebie.

Nasi aktorzy poprzez sztukę przekonali widzów, by walczyć o swoje marzenia i nigdy się nie poddawać, by przyjmować to, czym czasem zaskakuje nas życie: „Historia naszego teatru pokazała, że życiowe scenariusze często biorą górę nad teatralnymi. To uroki tego świata. Sztuką jest umieć się zatrzymać… choćby na chwilę. I uczynić z życia widzów najpiękniejszy teatr…, bo to warto, choćby na chwilę. Bo przecież teatr to jest życie! To też! Ale również życie to jest teatr!”

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole