KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Scena wypełniona Talentami


Kolejny koncert Giełdy Talentów już za nami. 10 grudnia 2015 r. na naszej szkolnej scenie wystąpiły utalentowane Gwiazdki. A tego roku zgłosiła się rekordowa liczba uczestników. Zgromadzona licznie publiczność mogła podziwiać przeróżne występy. Nie zabrakło też pasjonatów malarstwa i konstrukcji LEGO. Dech zapierały akrobatyczne popisy i pokazy tańca. Zachwycała również gra na instrumentach. Pianiœci, gitarzyści i młodziutka skrzypaczka dowiedli, że mają talent. Repertuar granych utworów był zarówno klasyczny, jak i popularny, a nawet mocno rockowy. Najliczniejszą grupę stanowili recytatorzy. W wykonaniu najmłodszych uczestników koncertu usłyszeliœmy wiersze o zwierzątkach, o czarach, o daktylach i warzywach na straganie, o Samochwale, o skakance i o Samosi. Drugą, nie mniej liczna, grupę stanowiły wokalistki. W ich wykonaniu, trzeba przyznać – profesjonalnym, publicznoœć mogła usłyszeć utwory folklorystyczne, z dziecięcej płytoteki, jak i te całkiem dorosłe, wprost z list przebojów. Spore zainteresowanie towarzyszyło grupie akustycznej, która wykonywała piosenkę w rytm wystukiwany kubeczkami. Po raz pierwszy na koncercie Giełdy Talentów wystąpili, z sukcesem, dwaj młodzi kabareciarze.

Zadowoleni artyści odebrali pamiątkowe dyplomy,  mnóstwo pochwał i braw.W czasie trwania koncertu swoje podwoje otwarł także Kiermasz świąteczny. Można było nabyć oryginalne ozdoby bożonarodzeniowe, w większoœci ręcznie wykonane. Ogromną popularnoscia cieszyły się przepyszne słodkoœci – rogaliki i pierniczki. A zimowe zapasy, wprost z babcinej spiżarni, znikały, jak zaczarowane. Na zakończenie Prowadzące koncert złożyły wszystkim z serca płynące Świąteczne życzenia.

Zespół Promocji Szkoły

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole