KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Wyniki zawodów ” czwartki la” z dnia 12.04.2018


Medaliści zawodów lekkoatletycznych 12.04.2018

60 m dz 2007
1 WĘGRZYN ZOFIA 9.57
2 LEGUT MARTYNA 9.76
3 BOŻEK JULIA 9.89
60 m dz 2006
1 MAJOR NIKOLA 8.51
1 BALAS WERONIKA 9.07
3 SMUDA ZUZANNA 9.36
60 m dz 2005
1 PIERKIEL NATALIA 8.54
2 WASZTYL ANASTAZJA 8.67
3 ŚWISTUN NINA 8.86
300 m dz 2007
1 KUKLA AMELIA 52.19
2 ROPSKA NIKOLA 53.74
3 PIETRASZKO ZUZANNA 55.68
300 m dz 2006
1 BURY ZUZANNA 49.56
2 CEBULA JULIA 50.80
3 KRUCZEK MARTYNA 51.29
300 m dz 2005
1 WRONA MARTYNA 47.39
2 WIĘCEK WERONIKA 47.78
3 GÓRKA ZUZANNA 49.02
600 m dz 2007
1 WIŚNIOWSKA LENA 2:05.96
2 PODOLSKA MARIA 2:06.96
3 OKRZOS MAGDALENA 2:12.05
600 m dz 2006
1 KRĘCIOCH AGNIESZKA 2:04.72
2 ŁAŚ SYLWIA 2:07.14
3 BIDZIŃSKA ŁUCJA 2:20.42
600 m dz 2005
1 LUBIŃSKA ALICJA 1:56.84
2 CHARTASZKO WIKTORIA 1:59.41
3 ŁAŚ KLAUDIA 1:59.78
W DAL dz 2007
1 KUC AGATA 3.73
2 ŚLOSARCZYK MAJA 3.63
3 BOŻEK JULIA 3.58
W DAL dz 2006
1 MAJOR NIKOLA 4.99
2 KRĘCIOCH AGNIESZKA 4.48
3 BURY ZUZANNA 4.26
W DAL dz 2005
1 WIĘCEK WERONIKA 4.56
2 KONIOR EMILIA 4.52
3 WRONA MARTYNA 4.48
WZWYŻ dz 2007
1 HANDZLIK PAULINA 115
2 LEGUT MARTYNA 115
3 MROZIK ZUZANNA 110
WZWYŻ dz 2006
1 LIPKA ZUZANNA 115
2 HATALA KLAUDIA 105
3 MOKIELSKA JULIA 105
WZWYŻ dz 2005
1 PIERKIEL NATALIA 152
2 GOLEC ANNA 115
3 FARUGA MALWINA 110
3 KOZIOŁ AGNIESZKA 110
P.PALANT dz 2007
1 BARANOWSKA NIKOLA 36.50
2 OKRZOS MAGDALENA 35.20
3 ADAMUS AMELIA 33.40
P.PALANT dz 2006
1 RZESZOWSKA WIKTORIA 38.60
2 SMOLIŃSKA GABRIELA 38.20
3 BALAS WERONIKA 35.40
P.PALANT dz 2005
1 KALFAS MARIA 48.00
2 PIŁOT ZUZANNA 45.30
3 SZUŁAKIEWICZ AMELIA 40.60
60 m chł 2007
1 TALIK KONRAD 9.04
2 BLACHA IGOR 9.21
3 KURZYNIEC JAN 9.23
60 m chł 2006
1 GAWRON MATEUSZ 8.78
2 DUSIK TOMASZ 8.80
3 KAIM OLIWIER 8.98
60 m chł 2005
1 COPIJA DAWID 8.22
2 ŁUKASIK KACPER 8.25
2 PALECZNY BARTŁOMIEJ 8.26
300 m chł 2007
1 KOCZUR KAROL 51.08
2 SZYMOŃSKI MICHAŁ 52.62
3 MAŚLANKA KRZYSZTOF 53.61
300 m chł 2006
1 MADRAK MARCIN 46.97
2 PIECUCH FILIP 47.44
3 MICHALCZYK MACIEJ 49.08
300 m chł 2005
1 KRUCZYŃSKI JEREMI 47.10
2 STOJANOWSKI JAKUB 59.45
1000 m chł 2007
1 MERTA TYMOTEUSZ 3:49.04
2 KŁODA MICHAŁ 3:49.44
3 PIETRZYK HUBERT 349.76
1000 m chł 2006
1 PUDEŁKO IGOR 3:44.53
2 SZAJRYCH JAKUB 3:48.97
3 TOKARZ JONATAN 4:07.76
1000 m chł 2005
1 LACHOWSKI MACIEJ 3:13.17
2 BARON MICHAŁ 3:26.10
3 SADOWSKI SZYMON 3:33.67
W DAL chł 2007
1 TALIK KONRAD 4.20
2 KOCZUR KAROL 3.80
3 WÓJCIK JAKUB 3.80
W DAL chł 2006
1 HACZEK KAMIL 4.40
2 PUDEŁKO IGOR 4.30
3 PACH JAKUB 4.28
W DAL chł 2005
1 KRUCZYŃSKI JEREMI 4.90
2 PALECZNY BARTLOMIEJ 4.78
3 ŁUKASIK KACPER 4.60
WZWYŻ chł 2007
1 KRUCZAŁA MICHAŁ 105
2 MERTA DAWID 105
3 FUCZIK ŁUKASZ 100
3 FILARSKI FILIP 100
2006
1 DUSIK TOMASZ 140
2 DUŹNIAK STANISŁAW 130
3 SZAJRYCH JAKUB 120
WZWYŻ chł 2005
1 BUDNY SERGIUSZ 120
2 PAWLAK ANTONI 110
P.PALANT chł 2007
1 GUNIA PATRYK 43.20
2 CEGLARZ SEWERYN 42.80
3 BLACHA IGOR 40.70
P.PALANT chł 2006
1 PIECUCH FILIP 46.20
2 SZTAFIŃSKI ŁUKASZ 44.70
3 KANIA KORNELIUSZ 43.80
P.PALANT chł 2005
1 COPIJA DAWID 60.00
2 KOWALÓWKA JAKUB 55.50
3 LINNERT KAMIL 49.10

 

Archiwum

2018: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2017: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2016: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2015: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2014: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12


Programy i projekty
realizowane w szkole