KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Wizyta Fundacji Ewy Naworol


W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Ziemi do naszej szkoły w dniu 27 kwietnia  przybyła duża i kolorowa amerykańska ciężarówka marki Freightliner wywołując niemała sensację na dziedzińcu szkolnym! To przedstawiciele Fundacji Ewy Naworol przyjechali do nas w związku z ogólnopolską akcją edukacyjną dla dzieci pod hasłem „ My nie gryziemy ” na zaproszenie p. M. HawełekW ramach tej akcji prowadzone są zajęcia z uczniami klas I-IV na temat bezpiecznego obcowania ze zwierzętami, opieki nad nimi, szacunku dla każdej żywej istoty oraz profilaktyki ataków i pogryzień przez psy. Pies Kazik i jego właścicielka uczą najmłodszych jak odczytywać sygnały wysyłane przez zwierzęta, jak się o nie troszczyć i być przy tym bezpiecznym, a wszystko jak mówi motto fundacji „ Z miłości do dzieci, z miłości do zwierząt…”.

Ten mobilny punkt edukacyjny odwiedził już wiele miejscowości w całej Polsce. Cieszymy się ,że na mapie jego podróży znalazło się też Jaworze, bo zajęcia były bardzo ciekawe, potrzebne i podobały się najmłodszym.

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole