KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

„Słońce, słońce i życie”


W poniedziałek, 20 marca 2023 r. w Pałacu Czeczów w Kozach odbył się Jubileuszowy XXV Powiatowy Konkurs Recytatorski „Słońce, słońce i życie”, w którym wzięło udział 46 recytatorów wyłonionych w eliminacjach szkolnych w 15 szkołach podstawowych z następujących gmin powiatu bielskiego: Gmina Bestwina (1 szkoła), Gmina Buczkowice (3 szkoły), Gmina Czechowice-Dziedzice (4 szkoły), Gmina Jasienica (2 szkoły), Gmina Jaworze (2 szkoły), Gmina Wilamowice (3 szkoły).

Patronat nad konkursem zorganizowanym przez Wydział Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej objął Starosta Bielski Andrzej Płonka. 

Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice: Patrycja Korzeniowska z klasy 1b, Magdalena Bębenek z klasy 3c, Lena Grzybowska z klasy 4a oraz Justyna Czajowska z klasy 4b.

Komisja oceniająca w składzie:
Halina Kubisz-Muła – przewodnicząca jury, instruktor teatralny
Piotr Tomaszewski – aktor Teatru Lalek „Banialuka” w Bielsku-Białej
Sławomir Miska – aktor Teatru Polskiego w Bielsku-Białej

po uważnym wysłuchaniu wszystkich recytatorów oraz szczegółowej analizie prezentacji postanowiła przyznać dwóm naszym uczennicom wyróżnienia: Magdalenie Bębenek z klasy 3c i Patrycji Korzeniowskiej z klasy 1b.

Gratulujemy sukcesu!

Szkolny Koordynator Konkursu Recytatorskiego

Tomasz Zdunek

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Październik

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole