KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Dzień Edukacji Narodowej


Dzień Edukacji Narodowej – na bok smutki i zmartwienia! Czas na uśmiech, radość, podziękowania i życzenia!

Niczego nie zabrakło, było tak właśnie.

Podczas uroczystej akademii, w auli szkolnej gościliśmy Władze Gminy, przedstawicieli Rady Rodziców, liczne grono emerytowanych nauczycieli i tych obecnie pracujących, a także odświętnie ubranych uczniów. Siódmoklasiści udowodnili ze sceny, że każdy może nazwać się cudownym dzieckiem, a w dorosłym życiu – osiągnąć wielki sukces w swojej wymarzonej dziedzinie. Miłym słowom i życzeniom nie było końca.

 

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Październik

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole