KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Takiego pożegnania klas ósmych jeszcze nie było…


Zakończenie nauki w szkole podstawowej to bardzo ważny moment w życiu każdego młodego człowieka. Zamyka się pewien etap w życiu i rozpoczyna nowy. Ósmoklasiści, ich wychowawcy, przedstawiciele rodziców i uczniów klasy VII oraz obie Panie Dyrektor zebrali się 23 czerwca, aby uroczyście zakończyć rok szkolny 2021/2022 i pożegnać ze szkołą. Na początku przywitała wszystkich Pani Dyrektor, a potem głos zabrali przybyli Goście, kierując słowa przemówień do Absolwentów, gratulując wyników w nauce i życząc powodzenia w dalszej nauce ponadpodstawowej i udanych wakacji. Był również czas na podziękowania dla nauczycieli i rodziców. Potem nastąpił moment wręczenia wyróżnień. Najpierw nagrodzeni zostali najlepsi uczniowie, sportowcy i laureaci Konkursu Matematycznego im. Jędrka Wolskiego. Ponadto wyróżnieni zostali uczniowie, którzy czynnie angażowali się w życie szkoły i sportowcy, którzy godnie reprezentowali „Jedynkę” w województwie. Szczególnie wyróżnieni zostali: Kacper Kubosz, który uzyskał tytuł Absolwenta Roku; Zosia Czader – laureatka Nagrody Wójta; Mikołaj Urbaś – uhonorowany tytułem Sportowcy Roku.

Po części oficjalnej nastąpiła artystyczna. Emocjonalnym i radosnym zarazem momentem okazała się prezentacja, przedstawiająca zdjęcia uczniów z ośmiu lat spędzonych w SP1.

Gdy już wszystkie świadectwa zostały rozdane, dziewczyny zmieniły stroje oficjalne na kreacje balowe i Komers rozpoczął się od profesjonalnie i dostojnie odtańczonego „Poloneza”.  Po nim nastąpiły wszelkie atrakcje pożegnalnej zabawy. Chociaż było mnóstwo śmiechu i radości, jednak nostalgia również się pojawiła i niejedna łezka zakręciła się w oku.

Zespół Promocji Szkoły

 

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole