KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

XVIII Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Człowiek a środowisko”


Dotarła do nas miła wiadomość ze Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej. Praca naszego ucznia z klasy II b, Bartosza Urbasia została wyróżniona i nagrodzona w kategorii najciekawszych prac plastycznych w XVIII Powiatowym Konkursie Ekologicznym „ Człowiek a środowisko”.

W tym roku szkolnym w konkursie wystartowało 10 uczniów naszej szkoły. Wykonali oni prace plastyczne, literackie i multimedialne. Największe uznanie zdobyła właśnie praca Bartosza, serdecznie gratulujemy pomysłowości, talentu plastycznego i pracowitości !!!

                                                                   Mirosława Hawełek

 

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole