KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Bal Karnawałowy 2021


Jak co roku o tej porze Dzieci nie mogą się doczekać na ten dzień, kiedy będą mogły się wcielić w ulubionych bohaterów filmowych lub bajkowych. Ten dzień to oczywiście Karnawałowy Bal Przebierańców. Wprawdzie, jak wszystko ostatnio, tak i tym razem odbył się on w innej formie, ale nie przeszkodziło to doskonałej zabawie.

Dzieci bawiły się we własnym gronie. Były tańce konkursy i słodki bufet. Sale klasowe zamieniły się w balowe, a na parkiecie pląsały radośnie Księżniczki, Książęta, Damy dworu, Wróżki, Rycerze, nawet z odległych Galaktyk, Super-Bohaterowie, Baletnice, Kowboje i Kowbojki, Piłkarze, Piraci, Muszkieterowie i Muszkieterki, Zwierzątka różnej maści, a wszystko to pod czujnym okiem Strażaków, Policjantów i Żołnierzy.

Za sprawą zaangażowania Rodziców i Nauczycieli oraz olbrzymich chęci Dzieci wszystko rewelacyjnie się udało.

Zabawa była przednia i wszyscy żałowali tylko jednego, że było „ZA KRÓTKO!!!”

 

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole