KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Ostatnia prosta przed egzaminem ósmoklasisty z języka angielskiego


Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do obejrzenia webinarium  „Ostatnia prosta przed egzaminem ósmoklasisty z języka angielskiego”, które odbędzie się 4 czerwca o godz. 14.00 pod zielonym linkiem:

OBEJRZYJ WEBINARIUM

Program spotkania

W trakcie webinarium:


O prowadzącącej

Małgorzata Konopczyńska – nauczyciel dyplomowany. Współpracuje z Nową Erą jako autor, współtwórca i recenzent materiałów edukacyjnych. Autorka scenariuszy zajęć i publikacji książkowych. Współadministratorka grupy na facebooku „Nauczyciele Angielskiego” oraz współorganizatorka Zlotu Anglistów.

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Październik

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole