KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Wyniki konkursu „Nauka jest wśród nas”


 

Zakończyliśmy szkolne eliminacje, czyli I etap  konkursu z wiedzy ogólnej w ramach innowacji pedagogicznej „Nauka jest wśród nas” . Po trzymiesięcznej pracy wyłoniliśmy sześcioro finalistów z klas od 4 do 7.

W gronie najlepszych znaleźli się: Nadia Urbaś 4a, Radika Machalica 4a, Zuzanna Krawczyk 4a, Krystian Klęczek 5c, Paulina Mamorska 7a, Sandra Kozieł 7a.

Całej tej ,,szóstce” serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wykonanie swojego zadania na ,,szóstkę”. Niestety, obecne warunki nie pozwalają nam na wyłonienie laureata, ale wierzymy, że w bardziej sprzyjającym czasie uda nam się przeprowadzić finał konkursu.

                                                                                                  Autorzy innowacji: Ewa Cholewik, Maria Kuś

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Październik

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole