KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Konkurs o Unii Europejskiej


Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

Od wielu już lat w maju w naszej szkole organizujemy konkurs skierowany do uczniów, którzy pragną wzbogacić swoją wiedzę na temat Unii Europejskiej. Popularyzuje on wśród uczestników wiedzę o krajach europejskich i funkcjonowaniu samej Unii Europejskiej. Również w bieżącym roku szkolnym zamierzamy przeprowadzić ten konkurs. Dedykujemy go uczniom klas czwartych i piątych. W związku z tym prosimy chętnych do wzięcia udziału w tym konkursie o zgłaszanie się do nas poprzez dziennik elektroniczny do poniedziałku 11.05, wtedy otrzymacie dalsze instrukcje. Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy: Maria Kuś, Mirosława Hawełek

 

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole