KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Żywa lekcja historii


Żywa lekcja historii odbyła się w szkole, kolejny raz dzięki funduszom Rady Rodziców. We wtorek 19 XI 2019 r. uczniowie klas 6 – 8 spotkali się ze znanym im już Bractwem Rycerskim Kerin.

Tematem lekcji były przyczyny, przebieg i skutki II wojny światowej na terytorium naszego państwa ( w tym roku przypada 80 – ta rocznica agresji III Rzeszy na Polskę). Te trudne i bolesne dla naszego narodu wydarzenia, nie tak odległe w czasie, prowadzący przedstawili klarownie ilustrując je rekwizytami i angażując w tok lekcji młodzież. Słuchowisko, które uczniowie odbierali z opaskami na oczach uświadomiło  im, że wojna zawsze i wszędzie jest złem (kształtowanie postaw pacyfistycznych ).

Maria Gabryś

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Październik

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole