KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Profilaktyka uzależnień


Dzięki współpracy z Biblioteką Gminną w Jaworzu mieliśmy okazję gościć w naszej szkole Teatr Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa. Aktorzy zaprezentowali uczniom klas 6-7 spektakl pt.”Odnaleźć siebie”, w którym w sugestywny sposób przedstawili trudny proces wychodzenia z uzależnienia od narkotyków. Najważniejsze były tu jednak słowa wypowiadane przez młodą narkomankę do publiczności: „To wy decydujecie o sobie, a nie inni o was. Macie mnóstwo możliwości i nie zmarnujcie ich”.
W klasach ósmych odbyły się natomiast warsztaty profilaktyczne, podczas których psychoterapeutka dzieliła się swoimi doświadczeniami w pracy z osobami uzależnionymi. Uczniowie mieli też okazję obejrzeć film o negatywnym wpływie środków odurzających na młody organizm.

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole