KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019


Rok szkolny dobiegł do mety. W wyjątkowo ciepły dzień wszystkie klasy spotkały się w auli szkoły na uroczystej akademii. Najpierw głos zabrała Pani Dyrektor Ewa Cholewik, a następnie zaproszeni Goście : Zastępczyni Wójta Jaworza – Pani Anna Skotnicka-Nędzka, Pan Zbigniew Putek, Przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Katarzyna Pytlowany, która została uhonorowana statuetką i tytułem Przyjaciela Szkoły oraz Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Emilia Zielina.

Uczniom, którzy wyróżniali się szczególnie wiadomościami i umiejętnościami wręczono mnóstwo nagród książkowych, wyróżniono również sportowców, utalentowanych matematyków i laureatów zewnętrznych konkursów wiedzy.

Po krótkim programie artystycznym, wykonanym przez Zespół Instrumentalny Sinfonietta oraz Zespół Wokalny Jaworowa Gromada, Uczniowie wraz z Wychowawcami udali się do klas na ostatnie w tym roku szkolnym wspólne spotkanie.

Wszystkim życzymy bezpiecznych i pełnych wrażeń WAKACJI!

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole