KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Święto Patronki Szkoły


W dn. 20.05.2019, w Dniu Patronki Szkoły, odbył się apel upamiętniający życie i twórczość sławnej pisarki – Marii Dąbrowskiej. Po raz pierwszy przed społecznością  jaworzańskiej „Jedynki” pokazała się – z wielkim zaangażowaniem i pasją – klasa 4b, przygotowana przez swoją wychowawczynię, panią Beatę Zagórską. Okolicznościowy Konkurs Plastyczny przeprowadziła P.Maria Gabryś.

Tradycyjnie w Święto Szkoły odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, w którym sami uczniowie zadecydowali, kto będzie ich reprezentował na forum szkoły. Po przeliczeniu głosów komisja podała wyniki:

Przewodnicząca szkoły: Natalia Nguyen Dinh

Zastępca przewodniczącej: Sandra Kozieł

Członkowie: Dominika Żur, Marta Cholewik, Michał Sikora

Ten dzień stał się również okazją do nagrodzenia uczestników konkursu recytatorskiego „Wierszyki, które łamią języki” przygotowanego i zorganizowanego przez pana Tomasza Zdunka.

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole