KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

 „Drzewa umierają stojąc”


ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W NOWYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM !!!

Zapraszamy  uczniów klas 1-3  do  udziału w X Gminnym Konkursie Ekologicznym pod hasłem                 „Drzewa umierają stojąc” . Warunkiem udziału jest wykonanie pracy, która przedstawia problemy z jakimi borykają się drzewa na terenie  w Jaworza. Może to być praca :

* plastyczna(dowolną techniką) z opisem  lub fotograficzna ( seria oryginalnych zdjęć o wymiarach min. 10-15 cm, a najlepiej większych !!!) z opisem

*prezentacja multimedialna na płycie CD/DVD ( Microsoft Power Point, nie dłuższa niż 2 min).

Pracę trzeba podpisać  : tytułem, nazwiskiem, imieniem i wiekiem autora oraz imieniem i nazwiskiem nauczyciela-opiekuna pracy. Oddajemy je do 24 maja 2019 wychowawcom.  Zapraszamy do udziału !

 

Zapraszamy  uczniów klas 4-7 do  udziału w X Gminnym Konkursie Ekologicznym pod hasłem                 „Drzewa umierają stojąc” . Warunkiem udziału jest wykonanie pracy, która przedstawia problemy z jakimi borykają się drzewa na terenie  w Jaworza. Może to być praca :

* fotograficzna( seria oryginalnych zdjęć o wymiarach min. 10-15 cm i większych ) z opisem .

*prezentacja multimedialna na płycie CD/DVD ( Microsoft Power Point, nie dłuższa niż 2 min).

Pracę trzeba podpisać  : tytułem, nazwiskiem, imieniem i wiekiem autora oraz imieniem i nazwiskiem nauczyciela-opiekuna pracy. Oddajemy je do 24 maja 2019 p. M. Hawełek.  Zapraszamy do udziału !

 

 

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole