KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

100 Rocznica Odzyskania Niepodległości


Lekcja żywej historii

             2018 rok jest dla nas Polaków wyjątkowy, ponieważ obchodzimy niezwykle ważne wydarzenie. Także w naszej szkole chcemy je uczcić jak najpełniej. Zaprosiliśmy Historyczne Bractwo KERIN, aby opowiedzieli uczniom klas 6 i 7 o drodze do niepodległości naszej ojczyzny. Wydarzenia, począwszy od ostatniego rozbioru Polski aż do zakończenia I wojny światowej, przedstawione zostały bardzo ekspresyjnie, z wykorzystaniem wielu rekwizytów. Temat wzbudził wśród uczniów duże zaangażowanie. Słuchali lekcji, biorąc w niej udział nie tylko jako statyści, ale także dzieląc się własną wiedzą. Po spotkaniu wyrazili opinię, że „było fajnie i ciekawie”.

Żywe lekcje historii stały się w naszej szkole coroczną tradycją dzięki funduszom z Rady Rodziców, za co uczniowie serdecznie dziękują.

Maria Gabryś

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Październik

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole