KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Noc w szkole


W tym roku po raz pierwszy w historii naszej szkoły zostało spełnione życzenie naszych uczniów dotyczące spędzenia czasu w szkole poza godzinami lub jak kto woli spędzenia w szkole 24 godzin. Przedsięwzięcie miało na celu zintegrować zespoły klasowe oraz sprawić aby szkoła kojarzyła się nie tylko z nauką i sprawdzianami ale ze wspólnym, beztroskim spędzaniem w niej czasu.

Do szkoły przybyliśmy w piątek 5.10 o 19.30. Sale lekcyjne przeszły metamorfozę najpierw spełniając funkcję klubu dyskotekowego a później sypialni. Na kolację zjedliśmy zamówioną odpowiednio wcześniej pizzę. Uczennica klasy 7a Natalia Nguyen- Dinh poprowadziła mini zajęcia z hip hopu. Kto nie widział jak pani Mirosława Hawełek sumiennie powtarzała kroki taneczne niechaj żałuje. Były również podchody zorganizowane przez uczennicę klasy 7b Wiktorię Mrowiec.

Na spoczynek udaliśmy się do sal po północy. Jednak zanim uczniowie zapadli w głęboki sen były niekończące się rozmowy, chichoty, nocne spożywanie żelków itp. W opiece nad uczniami wsparła nas oprócz pani Hawełek nasza szefowa  Samorządu Uczniowskiego pani Joanna Loreańczyk-Czader oraz rodzice- p.Ambroż, p.Sroka, p.Koniorczyk oraz p.Okrzymowska. Snu było niewiele, ale kto by spał w taką noc jak ta…

Wychowawczynie klasy 7a i 7b

Lidia Marek oraz Grażyna Machnik

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole