KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Kapsuła Czasu


Uczniowie las IV – VII, pod opieką swoich wychowawców, we wrześniu    br. szkol., uczestniczyli w kolejnym działaniu z wychowania patriotycznego. Dla upamiętnienia setnej rocznicy NIEPODLEŁEJ POLSKI każdy uczeń przyniósł na lekcję wychowawczą przedmioty związane z urodzinami ojczyzny. Następnie wspólnie umieszczali je w szczelnym pojemniku i w wybranym miejscu zakopywali w ziemi na terenie Jaworza.

Być może po wielu latach archeolodzy odkopią te „kapsuły czasu” i na ich podstawie wywnioskują, ja w szkołach było obchodzone to ważne dla naszego kraju i jego obywateli święto.

Na zdjęciach uczniowie klasy 6 c wraz z wychowawczynią Panią Joanną Car.

Maria Gabryś

 

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Październik

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole