KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Piknik Rodzinny 2018


26 maja na terenie SP nr 1 odbył się po raz kolejny Piknik Rodzinny. Imprezę rozpoczął w auli szkoły koncert pod tytułem „Scena dla ucznia”. Publiczność miała przyjemność wysłuchać występów zespołu instrumentalnego „Sinfonietta” oraz chóru „Jaworowa Gromada”. Na scenie swoje umiejętności wokalne zaprezentowały też klasy 1a, 2a, 2b, 5a i 6c. Dopełnieniem występów były recytacje wierszy oraz pokazy tańca w wykonaniu Koła Regionalnego i Koła Tanecznego. Po południu zaproszono wszystkich rodziców z dziećmi do odwiedzania atrakcyjnych stoisk. Miłośnicy mocnych wrażeń mogli zajrzeć do wnętrza wozu strażackiego, poskakać na trampolinie i wspiąć się na dmuchaną ściankę.  Na stoisku patriotycznym robiono sobie selfie z Niepodległą i przybijano „piątkę” na kilkumetrowej fladze. Można było też zostać Honorowym Dawcą Szpiku lub Aniołem, wspomagając finansowo Stacjonarne Hospicjum im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Spragnionych atrakcji kulinarnych podejmowano natomiast żołnierską grochówką, węgierskim gulaszem, daniami z grilla oraz chlebem ze smalcem i ogórkiem. Na deser serwowano kilkanaście rodzajów ciast, napoje, galaretki i sałatki owocowe. Można było też zakosztować szczęścia, biorąc udział w Loterii Fantowej lub uszczęśliwić milusińskich, nabywając w atrakcyjnej cenie zabawki, gry i książki z drugiej ręki. Nieopodal kusiło natomiast stoisko z wyrobami rękodzieła artystycznego i Nowym życiem biżuterii.

Piknik Rodzinny cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Jaworza i na pewno zostanie powtórzony za rok jako jedna z najważniejszych szkolnych imprez. O jego atrakcyjności zadecydowało ogromne zaangażowanie dyrekcji, nauczycieli i rodziców, wśród których znalazło się bardzo wielu sponsorów. Serdecznie im za okazaną pomoc dziękujemy.

polonista Tomasz Zdunek

 

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole