KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Dzień Sportu


W dniu 30.05.2018r. w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. Uczniowie klas I-III pod opieką swoich wychowawczyń świetnie się bawili w różnorodnych konkurencjach sportowych: biegu na 60 m, skoku w dal i skoku na skakance, rzucie woreczkiem, prowadzeniu piłki. Dzieciaki zadowolone i radosne spędziły ten piękny i słoneczny dzień na świeżym powietrzu, zamiast w szkolnych ławkach. Dla zdrowia i urody! Dzieci samodzielnie przygotowywały zdrowe śniadanko i uczestniczyły w zajęciach z pierwszej pomocy, co wzbudziło duże zainteresowanie. Po udanej zabawie wszyscy chętnie konsumowali smaczny posiłek i z uśmiechem na ustach udali się na długi weekend, aby dalej kontynuować zdrowy styl życia.

A gdy klasy młodsze ukończyły rywalizację, boisko szkolne opanowała młodzież klas 4-6. Wiele konkurencji sportowych i Turniej wiedzy o sporcie wyłoniły zwycięzców indywidualnych i grupowych.

I tak oto, zdrowo i na sportowo, świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka.

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole