KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Spotkanie Opłatkowe


„Z czystym sercem Go witajmy, z radością narodzin…

bo choć mały i ubogi, i wśród bydląt się urodził,

a na sianku położony, będzie Królem nad królami…”

 

 15 grudnia 2017r. w auli naszej szkoły odbyło się Spotkanie Opłatkowe wszystkich pracowników. W świąteczną atmosferę wprowadzili zgromadzonych trzecioklasiści, którzy pod czujnym okiem P.Lucyny Makuchowskiej przygotowali przedstawienie Jasełek:

„Gdy Boże Narodzenie się zbliżało, niebo i piekło zawrzało i dwie narady się odbyły: anielska i diabelska w jednej chwili…”

A gdy Niebo z Piekłem znowu wygrało, na scenę wbiegły urocze Mikołajki i odtańczyły prawdziwy taniec radości, w choreografii P.Kariny Moś.

Następnie P.Dyr. Ewa Cholewik złożyła wszystkim zebranym serdeczne życzenia „wszelkiej pomyślności i niepowtarzalnej atmosfery. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia, poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok.” 

Zespół Promocji Szkoły

 

 

 

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole