KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Olimpijskie Laury


Dobiegły końca najważniejsze konkursy szkolne organizowane przez Kuratorium Oświaty w Katowicach – Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego i Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki.

Miło nam poinformować, że w obydwu mieliśmy swoich finalistów. Do etapu wojewódzkiego z języka polskiego zakwalifikowała się Urszula Pasińska z klasy 6 a, natomiast z matematyki Jan Pietras z klasy 6c.

W pierwszej części konkursów wzięło udział ponad dwa tysiące uczniów z województwa śląskiego. Do etapu rejonowego z języka polskiego przeszło już tylko 158, a z matematyki 351 uczestników. W etapie wojewódzkim znaleźli się najlepsi z najlepszych – 69 miłośników języka ojczystego i 124 miłośników królowej nauk, wśród nich nasi uczniowie.

Serdecznie gratulujemy Uli i Jankowi oraz ich opiekunkom, paniom Małgorzacie Cholewik i Krystynie Penkali.

koordynator konkursów Tomasz Zdunek

 

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Październik

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole