KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Czy jestem bezpieczny w sieci?


Na to pytanie mogli sobie odpowiedzieć uczniowie z klas 4-6 naszej szkoły, którzy dnia 04.04.2017 r. uczestniczyli w warsztatach profilaktycznych pt. „Internetowe dylematy”. Prowadzący Ireneusz Brachaczek w sposób przekonywujący uświadamiał uczniów na temat braku anonimowości w sieci, popularnych gier komputerowych, wirusów, działań negatywnych na portalach społecznościowych oraz odpowiedzialności prawnej za swoje czyny w sieci. Uczniowie mogli się dowiedzieć dlaczego publikowanie zdjęć, netoholizm są dla nich szkodliwe i niebezpieczne. Pan Ireneusz poruszył również temat środków odurzających, psychotropowych i narkotyków w aspekcie medycznym, prawnym i społecznym.

 

Każdy z uczniów mógł zadać nurtujące go pytanie, a prelegent cierpliwie na nie odpowiadał. Warsztaty trwały po dwie godziny dla każdego przedziału wiekowego. Uczniowie wyszli ze spotkania usatysfakcjonowani z porcją wiedzy konieczną dla prawidłowego funkcjonowania

w codziennym korzystaniu z sieci.

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Październik

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole