KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Sprzątanie Świata – Polska


W każdy trzeci weekend września organizowany jest finał akcji „Sprzątanie Świata- Polska”. W tym roku  hasło przewodnie brzmi „Podaj dalej… drugie życie odpadów”.

Nasza szkoła tradycyjnie włącza się w szeregi sprzątających. W piątek 16 września 2016 r.rozpoczynamy nowy cykl działalności ekologicznej pod nazwą „Sport I Ekologia- SIE poćwiczy, SIE posprząta”. Część uczniów klas starszych po lekcjach uda się na boisko szkolne, aby sprawdzić swe możliwości w konkurencjach lekkoatletycznych, a pozostali uczniowie wraz z wychowawcami posprzątają Jaworze.
Klasy I-III wspólnie wykonają zabawki z surowców wtórnych, nauczą się segregować odpady, wykażą się wiedzą w konkursie przyrodniczym i podobnie jak ich starsi koledzy, wezmą udział w konkurencjach sportowych. Zatem – „SIE poćwiczy , SIE posprząta”!!!

Kolejną nowością będzie nasz wspólny rajd  ekologiczny  na Błatnią w sobotę 17 września 2016 r. W rajdzie mogą wziąć udział wszyscy chętni uczniowie wraz z rodzicami oraz nauczyciele naszej szkoły. W drodze powrotnej z Błatniej zadbamy o czystość naszych gór i pozbieramy śmieci.
Podczas akcji wspierać nas będzie Urząd Gminy w Jaworzu, który zapewni nam worki na odpady, rękawice ochronne oraz odbiór zebranych śmieci.
Liczymy na  udział jaworzan w akcji oraz na piękną pogodę!!!

(organizatorki akcji: M. Tyla-Styra, M.Hawełek, B. Ryś)

 

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole