KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Próbna ewakuacja


W poniedziałek 5.10.2015 jak co roku,  po rozpoczęciu roku szkolnego, odbyła się  w naszej placówce akcja „próbnej ewakuacji”. Według  instrukcji przeprowadzania skutecznej ewakuacji z budynku szkoły o godzinie 9:50 sygnał alarmowy  (trzy długie dzwonki z przerwami 3s) poinformował wszystkich uczniów i pracowników o konieczności przeprowadzenia ewakuacji na boisko szkolne.  Ewakuacja odbyła się zgodnie z procedurami, a dodatkową atrakcją był przyjazd oddziału strażaków z OSP Jaworze, którzy przeprowadzili krótki pokaz akcji wyprowadzania osób z zadymionego pomieszczenia. W  ewakuacji uczestniczyły oprócz uczniów i pracowników naszej szkoły również przedszkolaki.

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole