KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Lekcja mineralogii


02.04.2014 r. odbyła się lekcja mineralogii dla uczniów klas VI. Swoje ciekawe zbiory przedstawił Pan Marian Knapik, pasjonat, kolekcjoner, znawca tej dziedziny. Pan Knapik interesuje się minerałami już od 20 lat. Pierwszy swój okaz zdobył w wieku 12 lat podczas wycieczki na Jurę Krakowsko- Częstochowską. Głównym terenem jego badań i obserwacji są rejony Krakowa- Regulic, Tęczyna.  Zbiory swoje wzbogacił również dzięki wycieczkom w Sudety. Prowadzący przybliżył uczestnikom nazewnictwo minerałów, wykorzystanie przedmiotów wykonanych z tych surowców w życiu codziennym.

Kalendarz Wydarzeń

>

<

Brak wydarzeń!


Programy i projekty
realizowane w szkole