KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

youtube

Grono pedagogiczne



mgr Absyl Daria – edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika

T. Adamus
mgr Adamus Teresa – muzyka, biblioteka


mgr Cholewik Ewa – biologia, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie


mgr Cholewik Małgorzata – język polski, religia ewangelicka


mgr Ciochoń – Guziur Lucyna – edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna


mgr Cwajna- Małek Edyta – język polski,
edukacja wczesnoszkolna, terapia
pedagogiczna, oligofrenopedagogika,

M. Foks
mgr Foks Monika – edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna


mgr Gabryś Maria – historia, plastyka


mgr Grygierczyk Marzena – historia, język polski


mgr Hawełek Mirosława – geografia, przyroda, technika
z wych. komunikac.


mgr Hyjek Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna


mgr Konieczna Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna


mgr Korycińska Estera – edukacja wczesnoszkolna


mgr Królak Iwona – pedagog, logopeda, oligofrenopedagogika,


mgr Kruszyński Jacek – wychowanie fizyczne


mgr Krzykowska Dorota – informatyka, Szkolne Centrum Multimedialne, biblioteka


ks. Krzykowski Andrzej – religia ewangelicka


mgr Kuś Maria – edukacja wczesnoszkolna, przyroda, terapia pedagogiczna, oligofrenopedagogika


mgr Lorańczyk-Czader Joanna – plastyka, świetlica


mgr Machnik Grażyna – wychowanie fizyczne, gimnast. korekc.


mgr Makuchowska Lucyna – edukacja wczesnoszkolna, gimnast. korekc.


mgr Marczak Urszula –  edukacja wczesnoszkolna, świetlica


mgr Marek Lidia – język angielski


mgr Niklińska-Kantor Beata – zajęcia komputerowe, informatyka


mgr Penkala Krystyna – przyroda, matematyka


mgr Podstawny Aleksandra – edukacja wczesnoszkolna, świetlica


mgr Ryś Bożena – edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna


mgr Sienicka Jolanta – matematyka


mgr Stec Beata – edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna


mgr Sumina-Ficek Natalia – język angielski, terapia pedagogiczna


mgr Szkudlińska Urszula – religia katolicka


mgr Witkowska Anna – język angielski


mgr Zdunek Tomasz – język polski, biblioteka, etyka


mgr  Włoch Joanna – naucz. wspomagający, pedagogika specj., oligofrenopedagogika


mgr  Goliasz-Pindel Ewa – asystent nauczyc., edukacja wczesnoszkolna


mgr  Moś Karina – wych. fizyczne


mgr Lach Monika – matematyka


mgr  Soremska Maria (s. Wirginia ) – rel. katolicka, oligofrenopedagogika


mgr  Szczepanek Radosław – opiekun Koła szachowego

Archiwum

2018: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2017: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2016: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2015: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2014: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12


Programy i projekty
realizowane w szkole