KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

Udział w międzyszkolnych zawodach sportowych na poziomie Powiatu 2019/20


Lista uczniów, którzy wzięli udział w zawodach sportowych organizowanych przez Powiatowy  Szkolny Związek Sportowy na poziomie Powiatu lub wyżej  w roku szkolnym 2019/20
Sztafetowe Biegi Przełajowe
  • Kategoria – chłopcy klas 4-6 wynik 7 miejsce w Finale Wojewódzkim
  1. Urbaś Mikołaj
  2. Koc Jakub
  3. Nowak Kamil
  4. Korzan Krystian
  5. Gąska Leon
  6. Frycz Mateusz
  7. Kwaśny Tobiasz
  8. Zemanek Oliwier
  • Kategoria  dziewczęta klasy 4-6 wynik 5 miejsce w Finale Wojewódzkim
  1. Podolska Maria
  2. Kukla Amelia
  3. Lachowska Aurelia
  4. Kliś Karolina
  5. Urbaś Sara
  6. Uciecha Oliwia
  7. Lodek Amelia
  8. Dudziak Oliwia
  • Kategoria – chłopcy klasy 7-8 r   –  3 miejsce w  zawodach rejonowych
  1. Suchoń Filip
  2. Waszek Michał
  3. Kowalczyk Bartosz
  4. Piliszko Denis
  5. Lachowski Maciej
  6. Pszon Michał
  7. Mikler Szymon
  • Kategoria – dziewczyny klasy 7-8  – 4 miejsce w zawodach powiatowych
  1. Podolska Matylda
  2. Kowal Julia
  3. Mielczarek Marta
  4. Faruga Martyna
  5. Cholewik Marta
  6. Kozieł Sandra
  7. Dominika Żur
  8. Julia Ciućka

Tenis stołowy

  • Kategoria Chłopcy klasy 4-6  – 6 miejsce w zawodach powiatowych
  1. Gąska Leon
  2. Urbaś Mikołaj
  3. Zemanek Oliwier
  • Kategoria Dziewczyny klasy 5-6  6 miejsce w zawodach powiatowych
  1. Uciecha Oliwia
  2. Mikler Karolina

Kategoria chłopcy klasy 7-8  –  7 miejsce w zawodach powiatowych

  1. Pysz Szymon
  2. Pszon Michał
  3. Waszek Michał

Koszykówka

Kategoria  – Minikoszykówka  dziewczyny klasy 4-6  –  4 miejsce w zawodach powiatowych
  1. Podolska Maria
  2. Mikler Karolina
  3. Uciecha Oliwia
  4. Kliś Karolina
  5. Lachowska Aurelia
  6. Wieja Maria
  7. Zontek Oliwia
  8. Cholewik Marta
  9. Urbaś sara
  10. Dudziak Oliwia
  11. Krasiejko Julia
  12. Świerkot Julia
  13. Rajda Sandra
  14. Jurczyk Antonina

Kategoria – Piłka koszykowa dziewczyny klasy 7-8    4 miejsce w zawodach powiatowych

  1. Podolska Matylda
  2. Kuczmierczyk Julia
  3. Żur Dominika
  4. Raczkowska Daria
  5. Krawczyk Lukrecja
  6. Okrzymowska Martyna
  7. Faruga Martyna
  8. Nejman Wiktoria
  9. Hess Oliwia

Szachy

Kategoria – klasy 4-6  wynik  6 miejsce w zawodach powiatowych

  1. Dominik Dawid
  2. Oliwia Uciecha
  3. Julia Sobkowicz
  4. Paweł Korzeniowski
Niestety z powodu epidemii nie odbyły się zawody w minisiatkówce oraz lekkiej atletyce. W dniu zakończenia rywalizacji nasza szkoła prowadziła w sportowej klasyfikacji w Powiecie.

Archiwum

2021: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2020: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2019: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2018: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2017: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2016: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2015: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2014: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12


Programy i projekty
realizowane w szkole