KONTRAST

CZCIONKA

A+

A-

MAPA STRONY

BIPBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Kontakt-ico

(33) 817 22 24

facebook youtube

czwartek la – 10.05.2018 – wyniki


60 m dz 2007
1 WĘGRZYN ZOFIA 9.23
2 LEGUT MARTYNA 9.39
3 ŚLOSARCZYK MAJA 9.48
60 m dz 2006
1 MAJOR NIKOLA 8.96
1 KUDER ALEKSANDRA 9.03
3 DENDEWICZ MAJA 9.48
60 m dz 2005
1 WASZTYL ANASTAZJA 8.88
2 SŁOMIŃSKA WIKTORIA 8.90
3 DOBRANOWSKA ANNA 8.97
300 m dz 2007
1 KUKLA AMELIA 51.34
2 ROPSKA NIKOLA 52.57
3 PIETRASZKO ZUZANNA 53.16
300 m dz 2006
1 BURY ZUZANNA 49.55
2 KRUCZEK MARTYNA 49.68
3 BIDZIŃSKA ŁUCJA 53.09
300 m dz 2005
1 WRONA MARTYNA 46.56
2 WIĘCEK WERONIKA 46.82
3 PENKAŁA EWA 49.51
600 m dz 2007
1 KUC AGATA 2:01.88
2 PODOLSKA MARIA 2:02.62
3 LACHOWSKA AURELIA 2:03.42
600 m dz 2006
1 ZIELINA EMILIA 2:00.79
2 GANCARCZYK OLIWIA 2:01.18
3 ŁAŚ SYLWIA 2:01.60
600 m dz 2005
1 LUBIŃSKA ALICJA 1:52.08
2 PIAZZA AGATA 1:55.26
3 CHORTASZKO WIKTORIA 1:56.49
W DAL dz 2007
1 KUC AGATA 4.16
2 WĘGRZYN ZOFIA 4.05
3 PIETRASZKO ZUZANNA 3.87
W DAL dz 2006
1 MAJOR NIKOLA 4.41
2 BURY ZUZANNA 4.38
3 KUDER ALEKSANDRA 4.37
W DAL dz 2005
1 WRONA MARTYNA 4.43
2 KONIOR EMILIA 4.34
3 WIĘCEK WERONIKA 4.29
WZWYŻ dz 2007
1 LEGUT MARTYNA 115
1 HANDZLIK PAULINA 115
3 ROPSKA NIKOLA 105
WZWYŻ dz 2006
1 HATALA KLAUDIA 110
2 WIENCEK HANNA 100
3 OCHODEK ZOFIA 100
WZWYŻ dz 2005
1 PENKAŁA EWA 140
2 MROWIEC INGA 120
3 CZADER OLIWIA 115
3 HOLEWKA MARIA 115
P.PALANT dz 2007
1 OKRZOS MAGDALENA 34.80
2 BARANOWSKA NIKOLA 32.20
3 UCIECHA OLIWIA 29.70
P.PALANT dz 2006
1 RZESZOWSKA WIKTORIA 33.00
2 FARUGA MARTYNA 29.20
3 POLAK MARTYNA 28.10
P.PALANT dz 2005
1 KALFAS MARIA 43.10
2 PIŁAT ZUZANNA 38.90
3 SZUŁAKIEWICZ AMELIA 34.50
60 m chł 2007
1 TALIK KONRAD 8.86
2 BLACHA IGOR 9.28
3 KÓZKA JAKUB 9.45
60 m chł 2006
1 BIRECKI BARTŁOMIEJ 7.73
2 GAWRON MATEUSZ 8.89
3 MICHNA KONRAD 8.90
60 m chł 2005
1 ŻYCHOWICZ BARTŁOMIEJ 8.21
2 HANDZLIK KAMIL 8.59
2 SALEWSKI JAKUB 8.77
300 m chł 2007
1 SZYMOŃSKI MICHAŁ 56.86
2 OLMA JAROSŁAW 57.14
3 CEMBALA OSKAR 61.01
300 m chł 2006
1 MADRAK MARCIN 46.03
2 PIECUCH FILIP 46.30
3 MICHALCZYK MACIEJ 46.48
300 m chł 2005
1 KRUCZYŃSKI JEREMI 44.99
2 GRZESIOWSKI IGOR 46.16
3 KOWALÓWKA JAKUB 47.51
1000 m chł 2007
1 KŁODA MICHAŁ 3:34.08
2 MERTA TYMOTEUSZ 3:34.44
3 JANKOWSKI PATRYK 3:38.23
1000 m chł 2006
1 TOKARZ JONATAN 3:46.02
2 SZAJRYCH JAKUB 3:46.48
3 PIETRZYK MICHAŁ 3:51.91
1000 m chł 2005
1 LACHOWSKI MACIEJ 3:03.98
2 SKOCZEŃ MICHAŁ 3:12.46
3 KOWALCZYK BARTOSZ 3:40.01
W DAL chł 2007
1 TALIK KONRAD 4.13
2 DYCZKOWSKI JAKUB 4.02
3 SĘDZIAK JAN 3.94
W DAL chł 2006
1 BIRECKI BARTŁOMIEJ 5.28
2 HACZEK KAMIL 4.06
3 KURZ KACPER 3.92
W DAL chł 2005
1 ŻYCHOWICZ BARTŁOMIEJ 5.12
2 KRUCZYŃSKI JEREMI 4.80
3 SPYRA DAWID 4.62
WZWYŻ chł 2007
1 OLMA JAROSŁAW 115
2 ZEMANEK OLIWIER 110
3 KÓZKA JAKUB 110
2006
1 DUŹNIAK STANISŁAW 120
2 BAŚCIK NIKODEM 110
3 KASIUBA IGOR 105
WZWYŻ chł 2005
1 KOŁODZIEJCZYK PIOTR 135
2 BUDNY SERGIUSZ 110
3 KULPA JAKUB 100
P.PALANT chł 2007
1 BLACHA IGOR 39.50
2 BAŁDYGA OSKAR 37.50
3 GUNIA KAMIL 37.40
P.PALANT chł 2006
1 KANIA KORNELIUSZ 43.70
2 PIECUCH FILIP 41.00
3 SMELA ADAM 37.30
P.PALANT chł 2005
1 KOWALÓWKA JAKUB 52.50
2 UMIŃSKI DAWID 51.80
3 SKOCZEŃ MICHAŁ 47.60

Archiwum

2018: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2017: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2016: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2015: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

2014: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12


Programy i projekty
realizowane w szkole